Menu

Отборът на ФК Железница представи официално своята екипировка с бранда на Ефбет и пред собствена публика. Това стана по време на вчерашната среща от 5-ти кръг на 4-та лига срещу ФК Обеля.

71498992 2358032560916605 7980819297834369024 n

Напълно според очакванията мачът бе изключително труден за домакините, които още в 3-тата минута изоставаха в резултата. 0-1 след съмнителна дузпа за гостите. Железничани изравниха, но бързо допуснаха втори гол след грешка на вратаря Стойко Йовчев. 1-2 на полувремето.

Така за трети път през сезона до момента Железница се оказа в ролята на догонващ в резултата до почивката. В предишните два случая отборът достигна до обрат 5:1 (0-1) срещу Младост 2015 и загуби от Гранит Владая с 1:4 (1:2). В този случай Синове на Витоша показаха силен характер и нанизаха 5 безответни гола през втората част за комфортното 6:2.

72169565 536319907141173 120528855478829056 n

Съставът на Железница за тази среща:

1. Стойко Йовчев, 24. Огнян Младенов, 13. Николай Цветанов (капитан), 5. Станислав Мирков, 2. Веселин Донков, 19. Александър Кюркчиев, 23. Марио Христов, 8. Десислав Аризанов, 9. Виктор Младенов, 10. Захари Младенов, 14. Николай Иванов.

През втората част в игра се появиха Николай Евгениев и Георги Начев, който с първото си отиграване, след като влезе в игра асистира на Десо Аризанов за 6 -тия гол във вратата на Обеля.