Даймънд Клийнинг (Diamond Cleaning) е фирма за професионално почистване, която предлага еднократни и абонаментни услуги спрямо нуждите и изискванията на своите клиенти.

Прочети още: Експерт в чистотата ще подкрепя ФК Железница през пролетта

ФК Железница осигури нов дългосрочен контракт за своя досегашен наставник. Договорът бе подписан в късните часове на вчерашния

Прочети още: Железница ангажира треньор с дългосрочен контракт

Коледна томбола с много награди очаква всички Клубни членове на ФК Железница, които подновят/сключат абонамент за 2020 година.

78360503 460245251163937 7536998942496522240 n

Наградите, които ръководството на ФК Железница е осигурило за своите най – верни привърженици за подкрепата, която оказват на клуба са:

Прочети още: Много награди очакват Клубните членове на ФК Железница

"Отличен 9" за Железница в края на полусезона

Футболистите на ФК Железница приключиха годината с резултат "Отличен 9". Те постигнаха 3 последователни победи в края на есенния полусезон и по този начин завоюваха 9 точки.

Тези 9 точки бяха от изключителна важност за  ФК Железница. Така отборът събра актив от 24 точки и се утвърди в горната половина на таблицата. Тимът остана на 3 точки от четвъртия Обеля Сити и на 6 от третия

Прочети още: "Отличен 9" за Железница в края на полусезона

С девет "жленчани" в състава си Железница удари Спарта

Отборът на ФК Железница записа втора победа от категория задължителни в края на полусезона.

20191125 140159

След трудния период през месец октомври Железница се съвзе и спечели втора поредна победа.

Прочети още: С девет "жленчани" в състава си Железница удари Спарта

За трети път-Железница и Бистрица трябва да играят в сряда

Отложената среща от 9 -ти кръг на столичната четвърта лига бе пренасрочена за сряда 13.11.2019 от 20:00 и ще бъде играна на стадиона в с. Бистрица, въпреки че по програма Железница е домакин в този мач.

bistritsa 5

Така програмата предложи на ФК Железница два изключително тежки мача да бъдат изиграни един след друг само в рамките на няколко дни. Както вече е известно

Прочети още: За трети път-Железница и Бистрица трябва да играят в сряда